ویدیو

فایل های ویدیویی آموزشی

 • تصویر از آموزش ارسال ویدیو بیش از یک دقیقه در اینستاگرام+آموزش ویدیویی

  بعد از به روزرسانی اینستاگرام در چند ماه گذشته امکان ارسال پست هایی تا ۱ دقیقه در اینستاگرام فعال شد و قبل از این ،طول هر ویدیو تنها ۱۵ ثانیه بود! اخیرا برخی پیج هایی اقدام به ارسال ویدیو بیش از یک دقیقه در اینستاگرام میکنند، اما این کار چگونه ممکن است؟

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از نوشتن متن رنگین کمانی حرفه ای در اینستاگرام

  یکی از راه های تمایز و حرفه ای بودن شما، استفاده از امکاناتیست که سایر افراد از آن باخبر نیستند یا نمیتوانند استفاده کنند. امروز در واسط مگ یکی از قابلیت های جالب اینستاگرام را به شما آموزش میدهیم که باعث میشود متون رنگین کمانی زیبا و حرفه ای بسازید. یکی از روش های قدیمی ساخت متون رنگین کمانی در اینستاگرام انتخاب کلمات بصورت تک تک و اعمال یک رنگ به هر کلمه بود، اما در این روش با کشیدن انگشت خود میتوانید یک طیف رنگی حرفه ای و طبیعی تر به متون خود بدهید!

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از چطور ویدیوهای پربازدید و حرفه ای بسازیم؟ قسمت پنجم

  امروز شاهد آخرین قسمت از مجموعه ی آموزشی آموزش ساخت ویدیوهای حرفه ای برای افزایش فالوور و ویدیومارکتینگ خواهیم بود. این ویدیو کاریست از امیر زمانی ها و محسن نبوی که در زمانی حدود یک ساعت و بیست دقیقه برای شما بازدید کنندگان واسط مگ آماده شده است. برای مشاهده ی سوابق کاری و شناختن بیشتر مجری و کارشناس این ویدیو میتوانید به ویدیوی قبلی مراجعه کنید. برای مشاهده ی قسمت قبل چطور ویدیوهای پربازدید و حرفه ای بسازیم؟ روی تصویر زیر کلیک کنید: متن امروز ما در این ویدیو کم است و ویدیو نیز حدود ۸ دقیقه است! اگر ویدیوهای قبلی را ندیده اید پیشنهاد میکنم از دست ندید و با چند کلیک به اونها دست پیدا کنید! …یک نکته ی خارج از بحث فعلی هم باید بگویم و آن این است که لنز دوربین خود را پاک کنید! خیلی ویدیوهای خوبی دیده ام که بخاطر بور بودن لنز دوربین موبایل که به خاطر دست خوردن این اتفاق افتاده کیفیت ویدیو از دست رفته است. کاور ویدیو در اینستاگرام کاور ویدیو مثل ویترین مغازه است. با یک کاور خوب باید مخاطب را جذب کنید تا به ویدیو سر بزند. کاور همان چیزی است که در اینستاگرام ۱ تا ۲ ثانیه…

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از چطور ویدیوهای پربازدید و حرفه ای بسازیم؟ قسمت چهارم

  به قسمت چهارم آموزش ساخت ویدیوهای پربازدید در شبکه های اجتماعی خوش آمدید! اگر سه قسمت قبل را ندیده اید میتوانید از طریق این لینک به آنها دسترسی داشته باشید و اگر یک قسمت قبل چطور ویدیوهای پربازدید و حرفه ای بسازیم؟ از دست داده اید روی دکمه ی زیر کلیک کنید و آن را ببینید: این ویدیو نیز مانند ویدیوهای قبلی ۱۵ دقیقه و حاصل گفتگوی دکتر محسن نبوی(دکترای media marketing) و امیر زمانی ها (محقق در زمینه ی مهندسی ارتباطات) است. توصیه ی من مشاهده ی ویدیو است و اما اگر زمان کمی دارید میتوانید متن را بخوانید(با توجه به گفتگوی خودمانی در ویدیو بعضی از مثال ها و قسمت هایی از گفتگو در متن تایپ نشده است). دو موضوع در ویدئو مارکتینگ مهم است :  ویدیو دیده شود و play شود  پس از پخش شدن ویدیو، تا آخر دیده شود. باید مخاطب را جذب کنید و سپس با روش هایی مثل دادن اطلاعات به صورت قطره چکانی او را وادار کنید تا پایان ویدیو پیش برود و سپس در انتها یک نتیجه گیری انجام دهید و CTA انجام دهید. استراتژی در ویدئو مارکتینگ بسیاری از افراد فکر میکنند ویدئو مارکتینگ یعنی برویم ویدیو بسازیم! اما حقیقت این است…

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از چطور ویدیوهای پربازدید و حرفه ای بسازیم؟ قسمت سوم

  به قسمت سوم آموزش ساخت ویدیو های پربازدید و ویدیومارکتینگ توسط دکتر محسن نبوی رسیدیم! اگر قسمت قبلی چطور ویدیوهای پربازدید و حرفه ای بسازیم؟ را ندیده اید روی دکمه ی زیر بزنید: این ویدیو کاریست از امیر زمانی ها و محسن نبوی که در زمانی حدود یک ساعت و بیست دقیقه برای شما بازدید کنندگان واسط مگ آماده شده است. دکتر محسن نبوی لیسانس مدیریت بازرگانی دارد، فوق لیسانس خود را در رشته ی سینما و تئاتر(سناریو نویسی و نمایش نامه نویسی) اخذ کرده است و هم اکنون دانشجوی دکتری Media Marketing است. او در کنار مشغله های تحصیلی خود مشغول تولید فیلم و سناریو نویسی نیز هست و علاقه اش را تولید فیلم های کوتاه میداند.

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از چطور ویدیوهای پربازدید و حرفه ای بسازیم؟ قسمت دوم

  امروز در واسط مگ در کنار شما هستیم با قسمت دوم یک ویدیوی کمیاب و حرفه ای که به شما کمک میکند برای اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی ویدیوهای حرفه ای و کاملی بسازید که منجر به جذب بازدید کننده و مشتری شود. این ویدیو کاریست از امیر زمانی ها و محسن نبوی که در زمانی حدود یک ساعت و بیست دقیقه برای شما بازدید کنندگان واسط مگ آماده شده است. دکتر محسن نبوی لیسانس مدیریت بازرگانی دارد، فوق لیسانس خود را در رشته ی سینما و تئاتر(سناریو نویسی و نمایش نامه نویسی) اخذ کرده است و هم اکنون دانشجوی دکتری Media Marketing است. او در کنار مشغله های تحصیلی خود مشغول تولید فیلم و سناریو نویسی نیز هست و علاقه اش را تولید فیلم های کوتاه میداند. امیر زمانی ها نیز محقق در زمینه ی مهندسی ارتباطات است و حدود ۴ سال است که در حال برگزاری ایونتی با عنوان ایونت همفکر است که در بیش از ۳۵ شهر ایران برگزار شده است. در ادامه ی این مطلب میتوانید قسمت دوم ویدیوی آموزش تولید ویدیوهای حرفه ای در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی را ببینید یا محتوای متنی آنرا بخوانید.(توصیه ی من دیدن ویدیو است)

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از چطور ویدیوهای پربازدید و حرفه ای بسازیم؟ قسمت اول

  امروز در واسط مگ در کنار شما هستیم با یک ویدیوی کمیاب و حرفه ای که به شما کمک میکند برای اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی ویدیوهای حرفه ای و کاملی بسازید که منجر به جذب بازدید کننده و مشتری شود. این ویدیو کاریست از امیر زمانی ها و محسن نبوی که در زمانی حدود یک ساعت و بیست دقیقه برای شما بازدید کنندگان واسط مگ آماده شده است.

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از خلاصه ی انواع کلاهبرداری اینترنتی در ۴ دقیقه

  مجرمانی که به جای زورگیری، سرقت یا کیف‌قاپی با اندکی بهره هوشی دست به سرقت زده و در فضایی جهانی براحتی مخفی می‌شوند؛ افرادی که تعداد آنها هر روز رو به افزایش است و تعداد زیادی از هموطنان قربانیان این مجرمان خاموش می‌شوند. در این گزارش به روش‌های کلاهبرداران اینترنتی و راه‌های پیشگیری از آن پرداخته شده است.

  بیشتر بخوانید »
دکمه بازگشت به بالا
بستن