ایده های کسب و کار اینترنتی

اولین کار برای شروع یک کسب و کار استفاده از ایده هاییست که هر روز در مغز شما جابجا می شوند. ما تعدادی از ایده های پولساز و قابل اجرا در اینترنت را در این صفحه ارسال میکنیم تا شما نیز بتوانید از آنها استفاده کنید

  • تصویر از ایده درآمد از دیوار بدون داشتن جنس | درآمد بیشتر با روزی 7 دقیقه کار

    روزانه میلیون ها بازدید از اجناس موجود در اپلیکیشن دیوار صورت میپذیرد. افرادی که در این نرم افزار در حال گشت و گذار هستند عموما به دنبال پیدا کردن جنسی عالی با قیمت مناسب و کم هستند و اجناسی که این شرایط را داشته باشند چند ساعت بیشتر روی دست صاحبش نخواهند ماند. این فرصتی است که با صرف چند دقیقه زمان بتوانید نیاز آنها را برطرف کنید و به درآمد ماهانه ی خود پول بیشتری اضافه کنید.

    بیشتر بخوانید »
  • تصویر از از داشبورد رانندگان اسنپ و تپسی پول پارو کنید!

    به گزارش اقتصادآنلاین در 27 فروردین 97، فقط در تهران سالانه 4.200.000 سفر توسط تاکسی ها انجام میپذیرد! میلاد منشی پور از بنیانگذران تپسی میگوید در حوزه آژانس، تاکسی تلفنی و دربست و … حدودا روزی ۶ میلیون سفر در کل ایران انجام می‌شود! به گزارش زومیت بیش از 300 هزار راننده در اسنپ وجود دارند! بر اساس گزارش مدیر ارشد مارکتینگ اسنپ، در روزهای عادی هر راننده حداکثر ۱۵ تا ۲۰ سفر را تأیید می‌کند و انجام می‌دهد! بدون شک این آمار در روزهای دیگر با افت و خیزهایی همراه خواهد بود اما میتوان با یک میانگین به این نتیجه رسید که هر راننده ی اسنپ در سال بیش از 6000 مسافر در صندلی جلو خودرو خود نشانده و به مقصد میرساند! برای کسب درآمد از این 6000 نفر ایده ای ندارید؟

    بیشتر بخوانید »
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن