اینستاگرام

نخستین نسخه اینستاگرام در اکتبر ۲۰۱۰ راه‌اندازی شد. این سرویس به سرعت محبوبیت کسب کرد و به بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر تا آوریل ۲۰۱۲ و ۳۰۰ میلیون کاربر تا دسامبر ۲۰۱۴ رسید. اینستاگرام از راه اپ استور اپل، گوگل پلی و فروشگاه ویندوز فون قابل دسترسی است.

 • تصویر از حل مشکل Help Us Confirm You Own This Account اینستاگرام

  همه چیز از حدود یک ماه و نیم پیش شروع شد و ناگهان اکانت های زیادی با خطای Help Us Confirm You Own This Account در اینستاگرام مواجه شدند. ما از این مشکل در واسط مگ مطلع شدیم و نظرات کاربران ما را متوجه این خطای همه گیر کرد، روزهای پس از آن نیز در گروه هایی که تحت سرپرستی ما هستند پیام های مشابهی برای درخواست کمک ارسال شدند. در این میان افرادی نیز با استفاده از روش های احتمالی که برای حل این مشکل پیدا کرده بودند اقدام به دریافت وجه از ۵۰.۰۰۰ تومان تا رقم های میلیونی نموده و مشکل را حل میکردند. ما نیز باتوجه به اینکه راه حلی برای مشکل پیدا نکرده بودیم برخی از افراد را برای حل مشکلاتشان به افراد کاربلدی که این مشکل را رفع میکردند ارجاع دادیم اما متاسفانه برخی پس از حل مشکلشان پیام های ناشایستی به این کار ما (که صرفا در جهت کمک به افراد بود و هیچ منفعت مالی برای ما نداشت) دادند. (دلگیر هستیم 😐 ) اما به هرحال پس از روزها ما ۲ روش برای حل این مشکل پیدا کرده ایم که در ادامه ی مطلب میتوانید آن را بخوانید.

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از چک کردن سریع نام پیج شما در شبکه های اجتماعی دیگر | ساخت پیج قبل از فیلترینگ

  به دو دلیل واضح بهتر است نام کاربری خود در پیج اینستاگرامتان که به نوعی آدرس محل درآمد شماست را در سایر نرم افزارها نیز برای خودتان ثبت کنید حتی اگر در آنها فعالیت نمیکنید! اولین دلیل این است که ممکن است فردا صبح از خواب بیدار شوید و اینستاگرام دیگر قابل استفاده نباشد! علت هم میتواند فیلترینگ، هک شدن کل سایت اینستاگرام، حذف شدن سایت اینستاگرام یا… باشد. دلیل دوم نیز پیشنهاد اهل فن و بزرگان شبکه های اجتماعیه که در ادامه میتونید بیشتر بخونید

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از حل مشکلات ورود به اینستاگرام | بازگردانی پیج هک شده

  مشکلات درج شده در زیر مربوط به کاربرانی است که در ورود به حساب اینستاگرام خود دچار سردرگمی میشوند و ممکن است فراموشی رمز عبور یا ایمیلشان باشد یا هک شدن اکانت اینستاگرامشان! راه حل این مشکلات توسط اینستاگرام توضیح داده شده اند و راه حل آنها نیز بیان شده است. در ۹۹% موقع شما میتوانید به حسابتان دسترسی داشته باشید و تنها در ۱% مواقع باید به فکر ساخت حساب جدیدتان باشید.

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از ۵ راه ایمن سازی اینستاگرام | راه های جلوگیری از هک اینستاگرام

  هک (بخوانید کرک) پیج های اینستاگرام روزانه اتفاق می افتد و صفحاتی که ماه های روی آنها کار کرده ایم و زحمت کشیده ایم به راحتی از دسترسمان خارج میشوند! اما همه ی این اتفاق ها از حرفه ای بودن یا قدرتمند بودن طرف مقابل نیست بلکه در بسیاری از موارد(۹۸% موارد) این ما هستیم که با رعایت نکردن نکات گفته شده در این مطلب کمک میکنیم صفحه ی عزیزمان از دست برود!

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از آموزش دانلود لایو اینستاگرام دیگران بدون کامنت ها و لایک ها

  بدون شک همه ی افراد یکبار هم که شده تجربه ی دوست داشتن یک لایو در اینستاگرام را به هر دلیل داشته اند. حتما پس از آن نیز به دنبال ذخیره ی آن لایو بوده اند و راه های مختلفی برای دانلود آن لایو امتحان کرده اند و برخی نیز موفق شده اند. روش سنتی ذخیره ی لایوهای اینستاگرام فیلم برداری از صفحه ی نمایش موبایل در هنگام اجرا و پخش شدن لایو است اما در این رو صداهای مزاحم اطراف نیز ضبط میشوند، حجم زیادی اشغال میشود و ممکن است کیفیت نیز خوب نباشد. روش بهتر برای ذخیره ی لایوهای دیگران استفاده از نرم افزارهایی است ک در ادامه ی این مطلب به شما معرفی میکنیم.

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از شادوبن اینستاگرام چیست و چطور شادوبن نشویم؟

  برای افزایش فالوورهایتان در اینستاگرام باید از طریق هشتگ گذاری و افزایش چالش فکری در مخاطبتان (engagement) به باخبر شدن افراد زیادی از کارهای پیجتان کمک کنید تا افراد علاقمند بیشتری صفحه ی شما را دنبال (follow) کنند. در این مسیر اگر باخبر شوید پست های شما از طریق هشتگ و در صفحات Tag و… اینستاگرام به مخاطبان نمایش داده نمیشود چه کار میکنید؟ این خبر بسیار دردناک و دلسرد کننده است اما اتفاقی است که صفحات مختلفی با آن مواجه میشوند و گاهی ممکن است از این مشکل باخبر نیز نباشند.

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از ارسال ویدیوهای بیش از یک دقیقه در اینستاگرام به صورت قانونی

  چند مدت قبل در مقاله ای با عنوان آموزش ارسال ویدیو بیش از یک دقیقه در اینستاگرام به آموزش روشی پرداختیم که با استفاده از آن میتوانستید بدون استفاده از سایر نرم افزارها ویدیوهایی تا ۱۰ دقیقه در اینستاگرام ارسال کنید. روش اجرای آن روش استفاده از یک باگ در اینستاگرام بود که با مراجعه به پست مربوطه میتوانید آن را فرابگیرید. اما از آنجایی که آن روش یک باگ بود، هر لحظه امکان رفع باگ از طرف اینستاگرام وجود داشت که به واسطه ی آن ممکن بود ویدیوی آپلود شده ی شما از بین برود یا دیگر نتوانید از آن روش استفاده کنید. چند روزیست که باگ مورد نظر توسط اینستاگرام رفع شده است و دیگر امکان استفاده از روش قبلی برای عموم مردم وجود ندارد. اما اگر هنوز هم تمایل دارید ویدیوهای بیش از ۱ دقیقه در اینستاگرام ارسال کنید باز هم روش جایگزینی برای آن وجود دارد.

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از آموزش ارسال ویدیو بیش از یک دقیقه در اینستاگرام+آموزش ویدیویی

  بعد از به روزرسانی اینستاگرام در چند ماه گذشته امکان ارسال پست هایی تا ۱ دقیقه در اینستاگرام فعال شد و قبل از این ،طول هر ویدیو تنها ۱۵ ثانیه بود! اخیرا برخی پیج هایی اقدام به ارسال ویدیو بیش از یک دقیقه در اینستاگرام میکنند، اما این کار چگونه ممکن است؟

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از نوشتن متن رنگین کمانی حرفه ای در اینستاگرام

  یکی از راه های تمایز و حرفه ای بودن شما، استفاده از امکاناتیست که سایر افراد از آن باخبر نیستند یا نمیتوانند استفاده کنند. امروز در واسط مگ یکی از قابلیت های جالب اینستاگرام را به شما آموزش میدهیم که باعث میشود متون رنگین کمانی زیبا و حرفه ای بسازید. یکی از روش های قدیمی ساخت متون رنگین کمانی در اینستاگرام انتخاب کلمات بصورت تک تک و اعمال یک رنگ به هر کلمه بود، اما در این روش با کشیدن انگشت خود میتوانید یک طیف رنگی حرفه ای و طبیعی تر به متون خود بدهید!

  بیشتر بخوانید »
 • تصویر از سایت و نرم افزارهایی که میتوان به جای اینستاگرام استفاده کرد

  با توجه به اینکه ممکن است در آینده ی نزدیک با توجه به تصمیمات اخیر دولت آمریکا مبنی بر تحریم های بیشتر علیه دولت ایران و به خصوص سپاه و پیروی اینستاگرام از قوانین حاکم بر دولت آمریکا، شاهد فیلترینگ اینستاگرام باشیم در این صفحه تعدادی از نرم افزارها که میتوانند جایگزین instagram باشند را قرار داده ایم! با اینکه میدانیم اینستاگرام قدرتمندترین شبکه ی اجتماعی در حوزه ی خود است اما حقیقت این است که استفاده از آن با توجه به هوش مصنوعی حاکم برآن به کمک ف.ـیلتر ش.ـکن یا سرعت پایین ریسک بزرگی برای کسب و کار است و خطراتی برای صفحات(مثل حذف شدن پیج به دلیل تغییر آی پی مکرر شما) خواهد داشت اما اگر شما نیز نرم افزاری میشناسید که میتواند جایگزین اینستاگرام شود، در قسمت نظرات این مطلب در پایین صفحه نام آن را درج نمایید. برای دانلود نرم افزارهای زیر با توجه به اینکه اطلاعی از فیلتر شدن آنها پس از درج مطلب وجود ندارد باید اقدام به جستجو در گوگل نمایید و با توجه به اقبال عمومی نسبت به سایت یا نرم افزار، یکی از آنها را نصب کنید. نرم افزارهای فارسی اپلیکیشن نزدیکا اپلیکیشن ویسگون اپلیکیشن فیس نما اپلیکیشن لنزور اپلیکیشن هورسا…

  بیشتر بخوانید »
دکمه بازگشت به بالا
بستن