جلب اعتماد در اینستاگرام و تلگرام
تلگرام

پیدا کردن افراد نزدیک به محل شما در تلگرام | آموزش People Nearby تلگرام

امکان پیدا کردن کاربرانی که در نزدیکی شما از تلگرام استفاده میکنند اخیرا به این نرم افزار اضافه شده است که میتوان از آن برای پیدا کردن مشتریان محلی استفاده کرد

تا چند وقت پیش با استفاده از ربات هایی که در تلگرام ساخته میشدند امکان این وجود داشت که افراد نزدیک به محل زندگی خود را پیدا کنید!

از مشکلات این نوع پیدا کردن، این بود که فقط افرادی قابل پیدا شدن بودند که عضو آن ربات میشدند و افراد غیرعضو نمی توانستند یکدیگر را پیدا کنند!

اخیرا در نسخه ی ۵.۸.۰ تلگرام امکانی اضافه شده است که بواسطه ی آن میتوانید افرادی که در نزدیکی محل شما (شهر شما) از تلگرام استفاده میکنند را پیدا کنید.

با اینکه این امکان باعث شده دسترسی به تلگرام محدودتر از قبل شود(به دلیل مسائل امنیتی که با سواستفاده از این امکان توسط افرادی معلوم الحال قابل وقوع است) اما شما میتوانید از این امکان برای پیدا کردن مشتریان خود در کسب و کارهای محلی استفاده کنید.

این امکان رایگان است و با برخی محدودیت ها میتوانید از آن استفاده ی مثبتی انجام دهید.

برای استفاده از این امکان با توجه به نوع سیستم عامل خود (اندروید – iOS – ویندوز و…) اقدام به نصب آخرین نسخه ی منتشر شده از تلگرام نمایید.(این نسخه در اندروید: ۵.۸.۰ است)

توجه داشته باشید که حتما نسخه ی اصلی این نرم افزار را نصب نمایید و سایر نرم افزارهای بومی که به نام تلگرام وجود دارند را به دلیل عدم وجود این امکان تا این لحظه، نصب نکنید!

پس از نصب یا به روزرسانی اپ خود، وارد قسمت contacts (مخاطبین) شوید رو روی گزینه ی جدیدی که به نام Add People Nearby اضافه شده است بزنید.

people-nearby-telegramدر صفحه ی جدید باز شده شما میتوانید گروه هایی که در شهر شما ساخته شده اند را ببینید یا یک گروه مشابه آنها بسازید (با زدن روی create a local group)!

توجه: اگر صفحه ی بالا را ندیدید باید مطمئن شوید لوکیشن گوشی شما روشن است.

همچنین اگر از افراد همشهری شما که در شهر حضور دارند(فاصله ی مکانی زیادی از شما ندارند) مثل شما وارد این صفحه شوند میتوانید به آنها نیز دسترسی داشته باشید.

در تصویر بالا در زیر عنوان گروه، میتوانید تعداد اعضای یک گروه و میانگین فاصله ی سازنده ی گروه با خودتان را که مثلا به صورت ۷۰۳m away نوشته شده است را ببینید.

برای رونق کسب و کارتان میتوانید یک گروه از طریق دکمه ی create a local group ایجاد کنید و در گروه مذکور که بصورت رایگان نیز برای افراد نزدیک به شما نمایش داده خواهند شد(تبلیغ رایگان برای شما توسط تلگرام) نسبت به جذب کاربر و مشتری اقدام کنید.

برچسب ها
📄 میخوام بقیه اشم بخونم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن