سایت و نرم افزارهایی که میتوان به جای اینستاگرام استفاده کرد

تاریخ فیلتر شدن اینستاگرام

با توجه به اینکه ممکن است در آینده ی نزدیک با توجه به تصمیمات اخیر دولت آمریکا مبنی بر تحریم های بیشتر علیه دولت ایران و به خصوص سپاه و پیروی اینستاگرام از قوانین حاکم بر دولت آمریکا، شاهد فیلترینگ اینستاگرام باشیم در این صفحه تعدادی از نرم افزارها که میتوانند جایگزین instagram باشند را قرار داده ایم!

با اینکه میدانیم اینستاگرام قدرتمندترین شبکه ی اجتماعی در حوزه ی خود است اما حقیقت این است که استفاده از آن با توجه به هوش مصنوعی حاکم برآن به کمک ف.ـیلتر ش.ـکن یا سرعت پایین ریسک بزرگی برای کسب و کار است و خطراتی برای صفحات(مثل حذف شدن پیج به دلیل تغییر آی پی مکرر شما) خواهد داشت اما اگر شما نیز نرم افزاری میشناسید که میتواند جایگزین اینستاگرام شود، در قسمت نظرات این مطلب در پایین صفحه نام آن را درج نمایید.

برای دانلود نرم افزارهای زیر با توجه به اینکه اطلاعی از فیلتر شدن آنها پس از درج مطلب وجود ندارد باید اقدام به جستجو در گوگل نمایید و با توجه به اقبال عمومی نسبت به سایت یا نرم افزار، یکی از آنها را نصب کنید.

اپلیکیشن نزدیکا

اپلیکیشن ویسگون

اپلیکیشن فیس نما

اپلیکیشن لنزور

اپلیکیشن هورسا

اپلیکیشن جیک و پیک

شبکه اجتماعی باهم

اپ باهم ترکیبی از تلگرام و اینستاگرام است. محیط کلی میتواند حسی شبیه به اینستاگرام به شما بدهد با این تفاوت که امکانات پیام رسانی در آن پیشرفته تر است.

امکاناتی مثل ارسال پست ویدیویی و تصویری، بازی آنلاین، امکان ساخت گروه یا عضویت در گروه ها، امکان لایک و کامنت، امکان جلو و عقب رفتن در ویدیوها، کسب مدال و… در آن گنجانده شده است.

شبکه اجتماعی پاتوق

پاتوق شبیه به اینستاگرام است و میتوانید پست های خود (به صورت عکس و ویدیو) را ارسال کنید تا مخاطبانتان آن را لایک کنند یا کامنت ارسال کنند.

قابلیت ارسال استوری،چت گروهی و خصوصی، پیدا کردن افراد نزدیک، بازی آنلاین، عضویت در کلوپ ها و… نیز در آن گنجانده شده است.

اپلیکیشن Ello

اپلیکیشن Retrica

اپلیکیشن Dayflash

اپلیکیشن Stellar

اپلیکیشن SW/NG

اپلیکیشن B-Messenger

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید