جلب اعتماد در اینستاگرام و تلگرام
اینفوگرافی

چطور به نظرات و کامنت های پیج پاسخ دهیم؟

کامنت (نظر) یکی از روش‌های کم‌هزینه و عالی برای شبکه‌سازی و برقراری رابطه‌های دوستان و حرفه‌ای است به شرطی که بتوانید یک ارتباط دو طرفه در آن ایجاد کنید

کامنت (نظر) یکی از روش‌های کم‌هزینه و عالی برای شبکه‌سازی و برقراری رابطه‌های دوستان و حرفه‌ای است. پیشرفت در اینترنت و پذیرفته شدن در دنیای آنلاین، مانده هر دوستی و رابطهٔ رو به رشد و ارزشمندی، نیازمند تلاش است.

کامنت (نظر) باید ارزش‌آفرین و مفید باشد. کامنت (نظر) ما باید ارزش تازه‌ای را به مطلب اضافه کنند و باعث بهبود آن پست شود. کمک به تولیدکننده اثر و دیگر مخاطبان آن پست فقط با ارزش‌آفرینی ممکن می‌شود و ارزش‌آفرینی و کمک به دیگران رمز موفقیت است.
سعی کنیم در کامنت (نظر) از تجارب شخصی و مصداق‌هایی که در زندگی تجربه کرده‌ایم بنویسم. نقل داستان‌های شخصی‌مان کامنت(نظر)‌هایمان را خواندنی‌تر می‌کند. یک کامنت(نظر)‌نویس حرفه‌ای باید قصه گوی خوبی باشد.

تا جایی که می‌توانیم با دقت و حوصله کامنت(نظر) بگذاریم. بهتر است حداقل یک‌بار پیش‌نویس اول کامنت(نظر) را مرور کنیم. سعی کنیم جمله‌هایمان را سلیس رو روان کنیم، برای خواندنی‌تر شدن کامنت (نظر)‌هایمان بهتر است شکسته ننویسم.

برای بهتر جواب دادن به نظرات از فرمول درج شده در اینفوگرافی زیر استفاده کنید همچنین با زدن روی عکس زیر میتونید به کیفیت بالاتر دسترسی داشته باشید:

 

آموزش-نحوه-ی-پاسخگویی-به-کامنت-هابخشی از این نوشته از نوشته های شاهین کلانتری الهام گرفته شده است.

برچسب ها
📄 میخوام بقیه اشم بخونم

‫۲ نظر ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن