• ایده های کسب و کار اینترنتی
  تصویر از ایده درآمد از دیوار بدون داشتن جنس | درآمد بیشتر با روزی ۷ دقیقه کار

  ایده درآمد از دیوار بدون داشتن جنس | درآمد بیشتر با روزی ۷ دقیقه کار

  روزانه میلیون ها بازدید از اجناس موجود در اپلیکیشن دیوار صورت میپذیرد. افرادی که در این نرم افزار در حال گشت و گذار هستند عموما به دنبال پیدا کردن جنسی عالی با قیمت مناسب و کم هستند و اجناسی که این شرایط را داشته باشند چند ساعت بیشتر روی دست صاحبش نخواهند ماند. این فرصتی است که با صرف چند دقیقه زمان بتوانید نیاز آنها را برطرف کنید و به درآمد ماهانه ی خود پول بیشتری اضافه کنید.

  بیشتر بخوانید »
 • ایده های کسب و کار اینترنتی
  تصویر از از داشبورد رانندگان اسنپ و تپسی پول پارو کنید!

  از داشبورد رانندگان اسنپ و تپسی پول پارو کنید!

  به گزارش اقتصادآنلاین در ۲۷ فروردین ۹۷، فقط در تهران سالانه ۴.۲۰۰.۰۰۰ سفر توسط تاکسی ها انجام میپذیرد! میلاد منشی پور از بنیانگذران تپسی میگوید در حوزه آژانس، تاکسی تلفنی و دربست و … حدودا روزی ۶ میلیون سفر در کل ایران انجام می‌شود! به گزارش زومیت بیش از ۳۰۰ هزار راننده در اسنپ وجود دارند! بر اساس گزارش مدیر ارشد مارکتینگ اسنپ، در روزهای عادی هر راننده حداکثر ۱۵ تا ۲۰ سفر را تأیید می‌کند و انجام می‌دهد! بدون شک این آمار در روزهای دیگر با افت و خیزهایی همراه خواهد بود اما میتوان با یک میانگین به این نتیجه رسید که هر راننده ی اسنپ در سال بیش از ۶۰۰۰ مسافر در صندلی جلو خودرو خود نشانده و به مقصد میرساند! برای کسب درآمد از این ۶۰۰۰ نفر ایده ای ندارید؟

  بیشتر بخوانید »

دفتر کسب و کار اینترنتی چیست؟

برای کسب و کارتان در اینترنت از نرم افزارها و بسترهای مختلفی استفاده میکنید، هر یک از این موارد یک دفتر کسب و کار محسوب میشود که باید آنرا به خوبی بشناسید! در این قسمت ما دفاتر پرطرفدار را معرفی کرده و آموزش میدهیم

تلگرام

اینستاگرام

محل کارتو زیبا کن!

 • ابزار زیباسازی
  تصویر از قالب آماده و رایگان برای پیج اینستاگرام آرایشگری | کاور makeup اینستاگرام

  قالب آماده و رایگان برای پیج اینستاگرام آرایشگری | کاور makeup اینستاگرام

  قالب آماده ای که امروز میتونید در واسط مگ دانلود کنید و پیج اینستاگرام خودتون رو به وسیله ی اون زیباتر کنید بصورت اختصاصی برای کاربران واسط مگ ساخته شده! این قالب برای صفحاتی با موضوع زیبایی و آرایشی ساخته شده اما میتونید با کمی تغییرات در اون به وسیله ی فتوشاپ از اون برای صفحات متعدد دیگه ای استفاده کنید.

  بیشتر بخوانید »
 • ابزار زیباسازی
  تصویر از نوشتن متن رنگین کمانی حرفه ای در اینستاگرام

  نوشتن متن رنگین کمانی حرفه ای در اینستاگرام

  یکی از راه های تمایز و حرفه ای بودن شما، استفاده از امکاناتیست که سایر افراد از آن باخبر نیستند یا نمیتوانند استفاده کنند. امروز در واسط مگ یکی از قابلیت های جالب اینستاگرام را به شما آموزش میدهیم که باعث میشود متون رنگین کمانی زیبا و حرفه ای بسازید. یکی از روش های قدیمی ساخت متون رنگین کمانی در اینستاگرام انتخاب کلمات بصورت تک تک و اعمال یک رنگ به هر کلمه بود، اما در این روش با کشیدن انگشت خود میتوانید یک طیف رنگی حرفه ای و طبیعی تر به متون خود بدهید!

  بیشتر بخوانید »
دکمه بازگشت به بالا
بستن