لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

انتخاب کالا
کالای مورد نظرتان را در اینترنت پیدا کنید

در هر جای اینترنت ممکن است یک محصول دوست داشتنی پیدا کنید که بخواهید آنرا بخرید!
ما هم میدانیم بیشتر لوازم و محصولات جذاب در شبکه های اجتماعی و توسط افراد ناشناس به فروش میرسند که احتمالا نمیتوانید به آنها اعتماد کنید!

معامله با واسط
به کمک واسط آنرا بخرید!

کافیست فروشنده محصول خود را از طریق ثبت نام در واسط به شما بفروشد تا دیگر نگران کلاهبرداری اینترنتی یا سایر موارد نباشید!
شما میتوانید از او بخواهید این کار را انجام دهد تا هم خیال شما راحت باشد و هم خیال فروشنده از بابت پرداخت هزینه و...!

حالا منتظر رسیدن خریدتان باشید!

پس از پرداخت آنلاین هزینه ی محصول ما به فروشنده اطلاع میدهیم تا محصول را برای شما ارسال کند! کد رهگیری ارسال و سایر اطلاعات نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید در لحظه از وضعیت همه چیز باخبر شوید.

دینگ دینگ! خرید رسید...

در کمترین زمان ممکن کالای خریداری شده به شما خواهد رسید و میتوانید از خرید خود لذت ببرید!
اگر مشکلی در خرید باشد چه؟ نگران نباشید! ما تا زمانی که خرید خود را تایید نکرده باشید پولتان را به فروشنده پرداخت نمیکنیم و این تنها یکی از راه حل های ما در جهت مقابله با کلاهبرداری اینترنتی است!

چرا خرید با واسط بهتره؟

تا قبل از وجود اینترنت، تقریبا همه ی خرید و فروش ها از طریق مشاهده و تماس مستقیم با محصول نهایی انجام میشد یا یک نفر معتمد از طرف خریدار اقدام به خرید و ارسال کالا برای او می نمود!
حالا با وجود اینترنت تقریبا بیشتر فروشنده ها ناشناس هستند! بیشتر خریدها نیز به صورت غیرحضوری و از فاصله های دور انجام میشوند که در سالهای اخیر به دلیل عدم وجود نظارت دقیق کلاهبرداری های فراوانی در این حوزه انجام شده است که در حین معامله میتواند از طرف فروشنده یا خریدار رخ بدهد!
حالا واسط اینجاست تا بتواند به عنوان یک سیستم قابل اعتماد از کلاهبرداری های اینترنتی جلوگیری کند!
به کمک واسط هر فرد میتواند کالاهای مجاز را از طریق پنل قدرتمند خود در اختیار خریدار قرار دهد! افراد میتوانند کالا را از پیج(اینستاگرام و…)، کانال(تلگرام و…)، سایت(دیوار،شیپور و…) پیدا کنند سپس برای خرید از امکانات سایت واسط استفاده کنند.

خرید با واسط

ما در کنار شما و داخل ایران هستیم!

صاحبان این کسب و کار در ایران هستند! آدرس، شماره تماس و… مشخصی دارند و شما امکان ارتباط با آنها را دارید!
ما پس از اخذ مجوزهای مربوطه در کشور ایران، به صورت رسمی کار خود را شروع میکنیم و معاملات داخل مرز ایران را پشتیبانی خواهیم کرد.