درباره ی واسط

.

معاملات اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. فروشگاه هایی که ایجاد شده اند شمارا وادار میکنند اینترنتی نیز خرید کنید اما حقیقت این است که خرید در اینترنت، انتخاب جنس از پشت ویترین و خرید آن بدون ارزیابی و… است.در واقع شما پس از دریافت کالا متوجه خواهید شد چه خریده اید!
روشی در فروشگاه ها اجرا شده به نام تضمین بازگشت کالا! به جرات میتوان گفت این سخن بدون وجود اهرم فشار برای آن فروشگاه تنها در حد یک حرف است. فروشگاه های مطرح کشور نیز که با شعارهایی نظیر بازگشت بدون قید و شرط و امثالهم در حال فعالیت هستند مانند آواز دهل از دور خوش هستند.
گزارشات زیادی از تخلف این فروشگاه ها نیز وجود دارد که میتوان از طریق گشت و گذار در اینترنت به آنها دسترسی داشت و برخی از آنها نیز تجربه ی مشترکی است که ما نیز از آن بی بهره نبوده ایم و این از عوامل شروه به کار واسط بوده است.
پس از فروشگاه های به پلتفرم هایی شبیه شیپور، دیوار و امثالهم میرسیم که یک بازار گسترده از عرضه و تقاضا هستند! این نرم افزارها محل داد و ستد نیستند و تنها برای معرفی و آشنایی ایجاد شده اند و جمله ای معروف در همه ی آنها وجود دارد:

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.
– – – هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

مجموعه ای از این عوامل باعث ایجاد واسط شده است. واسط در معاملات غیرحضوری و اینترنتی شما ایفای نقش میکند و ایمنی معامله را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
برای معامله در واسط کافیست از فروشنده درخواست کنید جنس مورد نظرتان را از طریق واسط به شما بفروشد! (راهنمای واسط)
هزینه را به حساب مشخص و معلوم واسط پرداخت خواهید کرد و تا زمانی که جنس را تحویل نرفته و تایید نکرده اید این مبلغ در اختیار واسط خواهد بود.
اگر شکایتی علیه فروشنده و کالای دریافت شده داشته باشید فروشنده موظف به حل آن است و عدم حل معضل پیش آمده پیامدی جز واریز هزینه ی پرداختی شما به حسابتان و بازگشت کالا به فروشنده نخواهد داشت.

معامله در واسط، تجربه خرید اینترنتی با پشتوانه ای قوی

استفاده از واسط به معنای قبول تمامی قوانین ثبت شده در صفحه ی قوانین واسط می باشد.